Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Preinštalovanie Visty na XP-nič nejde

Na novom PC som preinštaloval Vistu na Xp. Aj keď som nainštaloval ovládače z netu od výrobcu matičnej dosky, nejde mi zvuk, internet, a asi ani ovládač na grafiku (integrované v matičnej doske). Vo viste to všetko šlo. Viete mi niekto poradiť. Podľa mňa to má niečo s matičnou doskou. Dole sú uvedené informácie o PC, Miesta kde sú takéto čiarky -------- nahrádzajú meno vlastníka. Prosím o pomoc.

EVEREST Ultimate Edition

Verzia EVEREST v4.20.1170/sk
Modul Benchmark 2.3.212.0
Domovská stránka www.lavalys.com
Typ správy Sprievodca správou [ TRIAL VERSION ]
Počítač -------------
Vytvoril Administrator
Operačný systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)
Dátum 2008-03-07
Čas 18:25

Prehľad

Počítač:
Typ počítača Víceprocesorový osobní počítač s rozhraním ACPI
Operačný systém Microsoft Windows XP Professional
Servisný balík OS [ TRIAL VERSION ]
Internet Explorer 6.0.2900.2180 (IE 6.0 SP2)
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Názov počítača ----------------
Meno použív. Administrator
Prihlasovacia doména [ TRIAL VERSION ]
Dátum/Čas 2008-03-07 / 18:25

Základná doska:
Typ procesora QuadCore AMD Phenom, 2200 MHz (11 x 200)
Názov zákl. dosky ECS AMD690GM-M2 (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
Čipset zákl. dosky AMD 690G, AMD K10
Systém. pamäť [ TRIAL VERSION ]
Typ BIOS-u Award (01/15/08)
Komunikačný port (COM a LPT) Komunikační port (COM1)

Obrazovka:
Grafická karta ATI RV670 Pro
3D-akcelerátor ATI RV670 Pro

Multimédiá:
Zvuková karta ATI HD 2xxx HDMI @ ATI RV670 - High Definition Audio Controller
Zvuková karta Realtek ALC888/S/T @ ATI SB600 - High Definition Audio Controller

Ukladací priestor:
Radič IDE ATI IDE Controller
Radič IDE PCI Standardní dvoukanálový řadič IDE
Disková jednotka WDC WD5000AAKS-07YGA0 (465 GB, IDE)
Optická jednotka TSSTcorp CDDVDW TS-H653B (DVD+R9:16x, DVD-R9:12x, DVD+RW:20x/8x, DVD-RW:20x/6x, DVD-RAM:12x,

Problém je podle mě v tom že tam nemáš patch na windows xp a high definition audio. Nejsem si jistý jestli tohle je správný ovladač ale na mojeho realteca hd funguje a ten patch má v sobě. Taky sem se setkal s tím že k ovladači atiny bylo potřeba dohrát wdm balíček ze stránek ati - až potom se zvuk rozjel a našel.