Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uTorrent

Jak mam prosím najít správné číslo portu naslouchání (je to v nastavení- průvodce rychlostí) číslo furt podle testu neni ok tak mi stahovaní torrentu běži tak do 8kb/s, prosím pomozte, děkuji

No bezva, ale očividně si vůbec nečetl ten první odkaz od kmochny, když se ptáš co to je NAT! Na routeru musíš mít forwardovaný ten port, který je nastavený v utorrentu. Projdi si ten link co ti hned v první odpovědi psal kmochna a na případné nejasnosti z nastavování se ptej. Přečti si taky co to znamená pokud jsi AKTIV/PASIV, jaké jsou rozdíly a jak se to projevuje.