Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem email-mozna blby dotaz

potrebuju vedet zda jde a pokud ano tak jak nastavit preposlani napr. z nekolika xxx@seznam.cz na jeden xxx@gmail.com tak aby kdyz si to stahnu do pc treba outlookem tak aby jsem rovnou z outlooku odpovedel jako z mailu na ktery to puvodne prislo. tzn. aby odpoved sla z xxx@seznam.cz a ne z xxx@.gmail.com. klient samozrejme nemusi byt outlook.

Já mám v The Bat nastaveno, že má vložit do odpovědní zprávy jako odesilatele adresu, na kterou to přišlo a nemusím to hlídat.
Pokud poštu stahuješ klientem, tak to přeci nemusíš přeposílat na gmail (stejně v něm ty účty máš - v OE) a když dáš odpovědět, vkládá se to snad i v OE (ale už si to nepamatuji).