Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořit vlastní Boot CD?

Jak (pod Windows) vytvořit vlastní Boot CD?

Je tady topic s nepřístupným diskem a radí se nabootovat třeba Slax.
Ten má jen 192MB, tak by mě zajímalo, jak na boot CD nacpat další programy,
třeba MemTest, atd. dle libosti, s nějakým úvodním, výběrovým menu?

Boot CD se dá vytvořit na základě několika různých boot manažerů, jako (namátkou): EZBoot, Grub, ISO Linux, BCDW...

Dost záleží na tom, jakej boot manažer hodláš použít a CO budeš chtít z CD bootovat.

Snad tě můžu neskromě odkázat na (česky psanej) web craftcom.net, kde je o boot CD pár článků.

Pavel