Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slim klávesnice

Ahoj. Marně sháním slim klávesnici, ale opravdu slim jako je u notase, všude nabízejí slim které mají klávesy dost vysoké. Jedinou kterou znám (bohužel už mi odešla)a už se neprodává je Umax wk-713 zip_wk713.html
Místo ní jsem koupil tuto product.jsp ,ale to není ono, pořád má vysoké klávesy. Děkuji.:-)

Díky::-)
bulharek - Moc pěkný, jen kdyby mě někdo sponzoroval
karel - na tu jsem zapoměl o té taky vim, ta je hrozně ošklivá
mif - to je slim "málo slim" takovou podobnou mam to není ono

Nechci vypadat vybíravě, prostě klávesnice třeba do 600Kč s normálním vzhledem.

Já už léta mám jednu nízkozdvihovou bezdrátovou a trnu, kdy mi doslouží. Proto jsem s předstihem hledal alternativu (všechny co jsem zatím viděl byly takový podivný atrapy) a v hledáčku mám tuto:
http://www.technic3d.com/article-611,2-perixx-perib oard-704-htpc-in-reichweite.htm
Nepočítám, že toto bude přesně to, co si představujete, ale když už je tu o tom řeč, tak to sem hodím, třeba se to někomu hodí. Otázka je, zda se to u nás prodává; nejspíš ne.

Má stávající: http://pc.poradna.net/question/view/39231-problem-s -klavesnicou#re-39258
Budu věřit, že ta zmíněná mi ji jednou nahradí a bude stejně kvalitní.

edit: Zrovna koukám, že Perixx má spoustu zajímavejch klávesnic. Jen kdyby to sem někdo dovážel.
products.html

Ako dlho ju mas? Ja mam tiez GENIUS SlimStar PRO, tuto:

http://www.shop-it.sk/predajpc/?Mode=Sti&StiId=4148 6

Mam ale niekolko problemov, je pomerne hlucna, obcas sa zasekne jedna kl. - sipka (a tie nepouzivam na hranie) a hlavne sa mi spravili biele flaky pod klavesami Ctrl a pod medzernikom, vyzera to strasne.

Chcel by som teda novu, tiez slim, standardne rozlozenie klaves, najmenej 14-16 multimedialnych klaves, nie prilis siroku, s predlozkou, dratovu, hlavne aby sa mi tiez tak neosuchala po par mesiacoch.

Ahojky,nevím jestli to je to pravé,ale v Rakousku mají momentálně u Hofera takovou gumovou která se dá i srolovat jako papír.Ta guma je asi 3mm silná a klávesy nad ní vystupují taky asi 3mm.Je to celé gumový výlisek a uvnitř jsou asi zalisované mikrospínače.Vývod má kabelem s USB koncovkou a teď si nejsem jistý,ale je u toho tuším i myš ve stejném provedení.Cena je 9.90,- € :puff:

Ano, dokaze to napr. HotkeyP - free, cz, len 105kB...

ostatni.html

Ja HotkeyP tiez pouzivam, predtym mi multimedialne klavesy nechybali, ale teraz by som uz bez nich nevedel zit (nie len bez multimedialnych klaves, ale aj bez kl. skratiek a mysich skratiek). HotkeyP dokaze kl. skratky pre rozne programy aj zjednotit, takze paradoxne si musim pamatat menej skratiek ako bez neho.

Ake znacky este odporucate, s akymi mate (dobre) skusenosti? Genius-u uz velmi neverim, ale okrem MS a Logitech uz ine nepoznam, vsetko su to malo zname znacky. Najradsej by som Logitech, alebo tam je bud malo multimedialnych skrateik, alebo nestandardne rozlozenie klaves. :-(