Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slim klávesnice

Ahoj. Marně sháním slim klávesnici, ale opravdu slim jako je u notase, všude nabízejí slim které mají klávesy dost vysoké. Jedinou kterou znám (bohužel už mi odešla)a už se neprodává je Umax wk-713 zip_wk713.html
Místo ní jsem koupil tuto product.jsp ,ale to není ono, pořád má vysoké klávesy. Děkuji.:-)

Ake znacky este odporucate, s akymi mate (dobre) skusenosti? Genius-u uz velmi neverim, ale okrem MS a Logitech uz ine nepoznam, vsetko su to malo zname znacky. Najradsej by som Logitech, alebo tam je bud malo multimedialnych skrateik, alebo nestandardne rozlozenie klaves. :-(