Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatné zobrazování

Dobrý večer, chci si stáhnout rámečky, které se mi nezobrazují, místo nich je tam toto:
16. ledna 2008 19:32:02

1 / 22 >>
16. ledna 2008 19:32:02
Vygenerováno 26. února 2008 v 20:42:46 programem Zoner Photo Studio 9
(c) 2006 ZONER software
Majitelčiným známým se ale zobrazují správně. Prý mám v PC něco nepovoleno, ale já nevím co. Poradíte mi někdo? Díky. :-(

A neobjeví se při kliku pravým myšem do oblasti obrázku nabídka "povolit obrázky z janik..." zkrátka blokované obrázky z určité stránky. Nějaké rozšíření firefoxu by to mohlo hlídat. Povypínat všechna rozšíření a zkusit po restartu znova, nebo v nouzovém režimu(safe mode se tomu říká?) firefoxu.

Skuste to takto:

1. chodte do Start > Run (spustit) > do okienka vlozte toto:

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -safe-mode

a dajte OK.

2. objavi sa okienko, kliknite na "Pokracovat v nudzovom rezime", otvori sa FireFox.
3. skuste pozriet stranku, ci sa vam obrazky zobrazili, ak ano, stiahnite.

Ak sa nezobrazia ani tak, potom skuste vypnut aplikacny FW, najma ak pouzivate KerioPersonalFirewall a skuste navstivit stranku tak. (neskor samozrejme nezabudnite FW zapnut spat)