Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatné zobrazování

Dobrý večer, chci si stáhnout rámečky, které se mi nezobrazují, místo nich je tam toto:
16. ledna 2008 19:32:02

1 / 22 >>
16. ledna 2008 19:32:02
Vygenerováno 26. února 2008 v 20:42:46 programem Zoner Photo Studio 9
(c) 2006 ZONER software
Majitelčiným známým se ale zobrazují správně. Prý mám v PC něco nepovoleno, ale já nevím co. Poradíte mi někdo? Díky. :-(

A neobjeví se při kliku pravým myšem do oblasti obrázku nabídka "povolit obrázky z janik..." zkrátka blokované obrázky z určité stránky. Nějaké rozšíření firefoxu by to mohlo hlídat. Povypínat všechna rozšíření a zkusit po restartu znova, nebo v nouzovém režimu(safe mode se tomu říká?) firefoxu.