Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Barva odkazů v menu (html)

Zdravim, mám takový problém s barvou odkazů v menu. Mám zadanou, aby byly touto barvou (#2f2f2f), ale stále jsou modrý a následne po kliknutí zustavaji červený. Čím se to dá zpravit ?? :-/vím, o řešení

<style>
a:link, a:visited {color: #2f2f2f}
</style>

ale to je řešení pro všechny odkazy na stránce, ale já potřebuji pouze na to menu zmenit barvu odkazu. Vypada to následovne:

<td width="853" name="menubar" height="0" colspan="3" align="center">
  <div align="center">
  <table border="1" width="873" height="0" cellspacing="0">
<tr>
              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">Úvod</b></font></a></td>
              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">"A" mužstvo</a></b></font></td>
              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">Přípravka</b></font></a></td>
              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">Fotogalerie</b></font></a></td>
              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">Hřiště</b></font></a></td>

              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">Slapský chat</b></font></a></td>
              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">Kronika</b></font></a></td>
              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">Downlaod</b></font></a></td>
              <td width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a class="menu" href="">Dotazy</b></font></a></td>

            </tr>
</table>

        </div>

Změna předmětu, původně: Barva odkazů v menu !!?!!
Změna prostého textu na code. (anarchist) (los)

Tak class menu přiřaď k buňce tabulky a ne k odkazu:

<td class="menu" width="100" height="22" align="center" background="podkladmenu.jpg"><font size="2" face="Candara" color="#2f2f2f"><b><a href="">Úvod</b></font></a></td>

A bylo by dobré do CSS přepsat i to pozadí, font, bold, atd...