Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno úprava fotek

Zdravím všechny a mám dotaz.
Je možné nějak upravit staženou fotku,která je jemně čtverečkovaná do původní podoby?
Nevím,ale asi byla vložena s velkým rozlišením.
Díky předem za každou radu :puff:

Když se kouknete na odkaz (fotečku) a dáte vlastnosti, tak to asi bude jasné. Počet pixelů a velikost souboru je tak ořezaná, že to při zvětšení jiné být nemůže. To ale asi není vina samotného originálu fotky, ale komprese na webstránce.

Tipnul bych si že ta fotka je malý výřez z nějaké skupinové fotky nebo že při pokusu o vložení fotky na stránku to začalo řvát že soubor je moc velký, vkládající se to snažil zmenšit a trochu (víc) to přehnal. Anebo to automaticky udělal nějaký program jak je uvedeno výše.