Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno úprava fotek

Zdravím všechny a mám dotaz.
Je možné nějak upravit staženou fotku,která je jemně čtverečkovaná do původní podoby?
Nevím,ale asi byla vložena s velkým rozlišením.
Díky předem za každou radu :puff:

Tipnul bych si že ta fotka je malý výřez z nějaké skupinové fotky nebo že při pokusu o vložení fotky na stránku to začalo řvát že soubor je moc velký, vkládající se to snažil zmenšit a trochu (víc) to přehnal. Anebo to automaticky udělal nějaký program jak je uvedeno výše.