Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční bluetooth travelmate 5510

Zdravim lidicky, jsem amater a tak bych rad radu od Vas zkusenejsich, zakoupil jsem NTB acer 5510 ( prosim nekomentujte moji volbu, uz na tom nic stejne nezmenim) s puvodni instalaci linuxu. Navalil jsem tam XPcka a uz nejakej ten mesic NTB uspesne pouzivam.Ale mam maly problem, vlastnim take tlfon Sony Ericsson K750i a chtel bych ho propojit s NTB prez bluetooth. Jenze bluetooth mi ho nemuze najit, prestoze jsem instaloval ovladace, software, vse co je dostupne ze stranek vyrobce. Mohl by mi nekdo poradit?A prosim polopaticky, jsem fakt lama:)
Dekuji

tak to funguje, prenos souboru a vse...Jenze chtel jsem rozjet vzdálené ovládání prez BT a muj tlf. (K750i)
s pc se spojim, bt ikonka zezelena, a na tlf se mi ukaze menu dalkoveho ovladani, bohuzel vzdy kdyz zmacknu jakekoli tlacitko, tak se napise hlaska:probiha pripojeni vzdaleneho zarizeni a pc prikaz vyslany z tlfonu nevykona:(
Pokud nekdo vi co s tim,tak pls poradte