Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký router koupit?

Chtěl bych připojit druhý počítač k internetu přes kabelovku UPC a chtěl bych se zeptat jestli je jedno jaký router koupím.Upřednostnoval bych nějaký který má snadnou instalaci(jsem totiž totální lama).Nejlépe když mě napíšete nějaký konkrétní router do 1500 Kč.Děkuji

ahoj ,já jsem si pořídil router ze stejného důvodu,napojit dva počítače,,mám obyč.router asus rx3041 4xLAN,makalo mi to od čtvrtka do soboty 3-[ paráda,,a pak najednou jsem se nemohl připojit k síti tak mi poradil jeden expert restart routeru (odpojení a připojení 230V) prý že Firewall hlídá přístup z večí do mého PC. ok po odpojení a připojení opět vše makalo až do soboty,hledal jsem příčinu a nejjednodušší je vyřadit router a zpojit nejprve jeden Pc s modemem a pak druhý,abych vyřadil poruchu na PC,kdy jsem se normálně připojil k netu postupně na obouch PC tak jsem usoudil že router je kaput,ale chová se úplně normálně všechno na něm svítí jak má ale nejde se připojit,tak teď čekám na co přijde odborník v prodejně..

za 1500 bych doporučil už něco s Wifi a spolehlivého a výkonného, např. Asus WL-520g (nebo novější Wl-520gC) Samozřejmě wifi (pokud nebude aktuálně použito buď zcela vypnout/zakázat nebo zprovoznit šifrování WPA s dostatečně kvalitním heslem). Až si pořídíš nějaký notebook nebo wifi telefon, bezdrát jako když najdeš.. :-)

Mám tenhle http://www.nejlevnejsiobchod.cz/?akce=detail&kom=vy prodej&tri=1134&ID=780635&lang=cz

Čínský spolehlivý hodně SOHOvý router (už ho mám dlouho - testováno na mě)

Snadná instalace je. Pokud to uděláš podle brožury - pofrčí do minuty. Na UPC mi nic nebrzdí, nic nelaguje, router jsem nevypnul od posledního spadnutí proudu. Vydržel půl hodiny hodně energickýho stahování (veškerý P2P se zapnutýma KADemliema a přehnaným množstvím polootevřených spojení)= nesložil se. :))