Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký router koupit?

Chtěl bych připojit druhý počítač k internetu přes kabelovku UPC a chtěl bych se zeptat jestli je jedno jaký router koupím.Upřednostnoval bych nějaký který má snadnou instalaci(jsem totiž totální lama).Nejlépe když mě napíšete nějaký konkrétní router do 1500 Kč.Děkuji

Mám tenhle http://www.nejlevnejsiobchod.cz/?akce=detail&kom=vy prodej&tri=1134&ID=780635&lang=cz

Čínský spolehlivý hodně SOHOvý router (už ho mám dlouho - testováno na mě)

Snadná instalace je. Pokud to uděláš podle brožury - pofrčí do minuty. Na UPC mi nic nebrzdí, nic nelaguje, router jsem nevypnul od posledního spadnutí proudu. Vydržel půl hodiny hodně energickýho stahování (veškerý P2P se zapnutýma KADemliema a přehnaným množstvím polootevřených spojení)= nesložil se. :))