Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převod videa?

Zdravím všechny.Chtěl bych se zeptat:Potřebuji převezt avi do avi,je to divný,ale přehrávač mě orig. stažený film nepřehraje pokud ho nepřevedu znovu do avi(orig je Divx 3).Potřeboval bych poradit nejakej prográmek na převod,něco rychlýho a jednoduchýho,už jsem jích pár vyzkoušel,ale trvalo to dost dlouho,tak 20 min 1 díl.A jen ve winavi mě to šlo rychle,ale při přehrání se to trhalo.Jde o to že chci vypálit 250 dílovej seriál na dvd v avi,aby se jich tam vešlo co nejvíc.jinak dvd přehrávač mě přehrává tyto formáty:mp3,mp2,jpeg,dat,mpg,vob,avi a wma.

předem díky za pomoc.

Už víme co potřebuješ, včil zase, co potřebujeme my:
Co máš za stolní přehrávač a jaký má firmware?
Ideální by bylo nahrát nový firmware do stolního DVD.
Není-li to možno, pak budeš muset do bezvědomí převádět filmy
v PC do formátu, který umí tvůj přehrávač. Prakticky i ty nejstarší
přehrávače zmáknou kodek 4.12, tady je jeho free verze:

divx-4

Pak stačí použít free VirtualDubMod nebo VirtualDub,
oba jsou free i s češtinou. Asi to jde i jinak, to už se vyjádří jiní.