Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa do mobilu

Prosím o prográmek-v češtině-jak stáhnout videa do mobilu a ještě jak po stažení fotek z PC na CD-podbarvit hudbou.MOC DÍK
Zmena predmetu, pôvodne: VIDEA DO MOBILU (los)

loading...

1. Není zřejmé, co chceš udělat. Jaké videa, odkud, do jakého mobilu, zda přímo, nebo přes PC.
Můžeš si videa stáhnout hotová z netu nebo vytvořit pomocí speciálního programu z koupeného DVD filmu.
Na mobilu rovněž záleží. Jaký formát filmu podporuje, jaký je rozměr displeje, Jak velkou má paměť.
2. Z fotek v tvém počítači můžeš udělat prezentaci podkreslenou hudbou, případně komentářem. K tomu slouží jak free, tak placené programy. Co máš jistě v PC je Windows Movie Marker, v kterém to lze udělat. Je to minimalistický program se základními funkcemi. Máš li v počítači Nero , tak v něm je luxusní program Nero Vision, který má již spoustu přechodů atd.

Video z YOUTUBE....VTIPNÁ VIDEA...atd z internetu.Mám NOKII 6234 a potřebuji vymyslet jak přeformátovat stažená videa z internetu abych to pak třeba z PC přes bluetooth dostala do mobilu...jednoduše a český prográmek...DÍK

Nevím, jaké formáty filmu je tvůj telefon schopen přehrát. Nemám Nokii. Vycházím z toho, že třeba 3GP. Otevřeš si Google a do okna napíšeš FLV to GP. FLV je formát, ve kterém jsou filmy na YouTube. Otevře se ti v Google okno s odkazy na příslušné programy. Např.:

FLV to Video Converter - INSTALUJ.CZ - download shareware, freewarePřevádí: flv do avi, flv do video, flv do mpeg, flv do wmv, flv do mov, flv do mp4, flv do mp3 a flv do 3gp. Moyea Flv to Video Converter umožňuje také ...
audio-video zpracovani-videa/flv-to-video-converter/ - 31k -.

Stáhneš si program, v něm překoverguješ film a dáš do telefonu. Bluetooth je pomalý. Můžeš to dát přes kabel, nebo čtečku karet.

[neropv2.jpg]

Po otevření Nera se ti otevře obrzovka na které si vyber jaký formát chceš udělat. Bude li to na CD tak např.Super video CD.
Že si můžeš udělat titulky a přechody mezi fotkama asi víš. Když to budeš podmalovávat hudbou, můžeš si písničku případně zkrátit v Nero WaweEditor.

nejde...nejde a jsem z toho na mašlu-přehraji to zas jen v PC-v kině ne.Objeví se v PC soubory uložené na disku-EXT-MPEG2-SEGMENT-SVCD....přehraji to v SEGMENT...ale stále jen v PC.Potřebovala bych ještě odběratele na špatně vypálené CD a DVD....NEMŮŽE TO BÝT triál verzí??MOC DÍK-jsem zvědavá co ty na to..