Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa do mobilu

Prosím o prográmek-v češtině-jak stáhnout videa do mobilu a ještě jak po stažení fotek z PC na CD-podbarvit hudbou.MOC DÍK
Zmena predmetu, pôvodne: VIDEA DO MOBILU (los)

nejde...nejde a jsem z toho na mašlu-přehraji to zas jen v PC-v kině ne.Objeví se v PC soubory uložené na disku-EXT-MPEG2-SEGMENT-SVCD....přehraji to v SEGMENT...ale stále jen v PC.Potřebovala bych ještě odběratele na špatně vypálené CD a DVD....NEMŮŽE TO BÝT triál verzí??MOC DÍK-jsem zvědavá co ty na to..