Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hučí mi počítač

Tak nějak divně mi hučí počítač.. Dříve hučel jen po delší době činnosti.. Teď už hučí i při startu, resp. po náběhu Windows hučí.. no skoro jako když startuje stará škodovka.. Takovej divnej zvuk prostě. Čím by to mohlo být? Co s tím?

Dobrý den, také mi hučí počítač (Pentium 4, Win XP), popsal bych to asi jako něco mezi hučením ledničky a slabé cirkulárky, je to velice podivné. Všechny tři větráčky fungují, jejich zastavení tužkou a jiné výše popsané rady mi nepomohly. Počítač pravidelně uvnitř luxuji, nyní jsem tak učinil i za větráčkem u procesoru, leč problém to nevyřešilo. Začalo to včera při vypínání počítače a dnes to pokračuje dále. Obávám se o ztrátu dat. Co s tím, prosím?