Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problémy s instalací MS Office

Potřebuji přeinstalovat MS Office, protože při spuštění Wordu, Excelu....mi to hlásí chybu 1706 - Nemůže to najít požadované soubory atd....Jenže při instalaci se objevilo množství problémů. V ovládacím panelu "Přidat nebo odebrat programy" není ani Office v seznamu, tak dám "Přidat nové programy", vložím instalační CD, kliknu Disk CD nebo Disketa. Výsledkem je ale hlášení, že "Tato instalace je zakázaná zásadami nastavenými správcem systému"! To stejné mi hlásí i když po vložení CD spustím nějaký instalační balíček uložený na disku CD. Pak to teda zkouším dalším způsobem nainstalovat: Start, Spustit, zadám D:\Setup /a, OK, zkontroluji umístění, zadám klíč, pak Souhlasím s podmínkami licence. Jenže když kliknu "Nainstalovat", za chvíli se objeví Chyba 1401: Instalační program nemůže vytvořit klíč registru Software/Classes. Přesvědčte se, zda máte dostatečná oprávnění k přístupu registru. Můžete se obrátit na technickou podporu společnosti....A nakonec se objeví: Při instalaci došlo k chybě a byla předčasně ukončena. A přitom JSEM přihlášena jako SPRÁVCE! Klíč zadávám správný. PROSÍM MOOC pomozte...! Děkuji

Už jsem ty problémy s instalací vyřešila, udělala jsem totiž menší chybu. Už jsem teda nainstalovala Microsoft Office. Programy(Word, Excel, Frontpage..) se spouští bez komplikací, už se neukazuje, že program nemůže najít instalační soubory. Je to v pořádku, až na 1 PROBLÉM ve Wordu, který přetrvává. V dokumentu ve Wordu(v zobrazení Rozvržení při tisku) jsou na všech rozích dokumentu takové ŠEDÉ ROŽKY(┘, └, ┐, ┌). Fakt nevím co s tím. Mám si stáhnout novější MS Word? Jak tohle vyřešit?? Děkujíí moc

Takže už jsem to vyřešila...problém se vyřešil tak, že jsem v Programy - Nástroje sady MS Office - Jazykové nastavení sady MS Office odebrala ze seznamu aktivovaných jazyků všechny kromě češtiny a angličtiny. Už ve Wordu nemám žádné šedé rohy:))