Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problémy s instalací MS Office

Potřebuji přeinstalovat MS Office, protože při spuštění Wordu, Excelu....mi to hlásí chybu 1706 - Nemůže to najít požadované soubory atd....Jenže při instalaci se objevilo množství problémů. V ovládacím panelu "Přidat nebo odebrat programy" není ani Office v seznamu, tak dám "Přidat nové programy", vložím instalační CD, kliknu Disk CD nebo Disketa. Výsledkem je ale hlášení, že "Tato instalace je zakázaná zásadami nastavenými správcem systému"! To stejné mi hlásí i když po vložení CD spustím nějaký instalační balíček uložený na disku CD. Pak to teda zkouším dalším způsobem nainstalovat: Start, Spustit, zadám D:\Setup /a, OK, zkontroluji umístění, zadám klíč, pak Souhlasím s podmínkami licence. Jenže když kliknu "Nainstalovat", za chvíli se objeví Chyba 1401: Instalační program nemůže vytvořit klíč registru Software/Classes. Přesvědčte se, zda máte dostatečná oprávnění k přístupu registru. Můžete se obrátit na technickou podporu společnosti....A nakonec se objeví: Při instalaci došlo k chybě a byla předčasně ukončena. A přitom JSEM přihlášena jako SPRÁVCE! Klíč zadávám správný. PROSÍM MOOC pomozte...! Děkuji

Takže už jsem to vyřešila...problém se vyřešil tak, že jsem v Programy - Nástroje sady MS Office - Jazykové nastavení sady MS Office odebrala ze seznamu aktivovaných jazyků všechny kromě češtiny a angličtiny. Už ve Wordu nemám žádné šedé rohy:))