Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Daemon Tools 4122

Dobrý večer, mám dotaz Při načtení souboru.cue do virtualní mechaniky (Daemon Tools),chci otevřít disk (G) a dostávám tuto hlášku viz obr.

[mechrn8.jpg]

Zajímavé je že virtualní mechanika ,pokud se jedná o soubor "ISO" disk )G) otevře.
Kde nebo v čem je chyba? Děkuji.

Otvarat ISO image moze, ale tuto ide pravdepodobne o vadnu image cd alebo dvd. Bus to vytvor znova, alebo to stiahni z ineho zdroja. CUE ale neni ziaden image subor, to ma len zopar kB a vacsinou to navedie daemon tools na skutocny image zaberajuci niekolko sto MB alebo niekolko GB.