Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem QIP 8040 problém při spuštění a přihlášení

Ahoj všem,
hned z kraje Vám chci říct, že nejsem opravdu odborník na počítače, tak mě tak berte a prosím i rady od Vás uvádějte detailne. Děkuji. Tak mám asi 2 dny QIPa 8040, máme dva profily. Když zapnu svůj profil a chci spusti a přihlásit QIPa načítá se účet toho uživatele, který QIPa opustil naposled i když ho měl spuštěnýho na svým profilu.Takže, když na něm byl na svým profilu manžel, já na svým profilu musím ťuknout na storno, aby se mě ten jeho nespustil, vybrat ten svůj a pak teprve ťuknout na spustit a přihlásit. Nevím, ale myslím si, že by to nějak mělo jít nastavit, aby se to spustilo bez vybírání. Děkuji St.

Ahoj,
prosím Tě, asi víš o čem mluvíš. Já mám QIPa v češtině, tak jestli to dobře chápu je to : nastavení --> obecné--> a pak už nevím :-( Nezlob se prosím, ale na mě se musí fakt podrobně.
Jinak je tady psáno, abych nezaškrtávala "uložit heslo", tak jest, alespoň se to samo nespouští.
Díky. Hezký den. St.