Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Windows

Dobrý den. Již třetí den mi naskakuje Aktualizace W. (obsah aktualizací je vždy stejný). Po načtení a instalaci souborů dostávám vždy stejnou hlášku a to že se nepodařilo uskutečnit aktualizaci těchto složek viz-

Aktualizace filtru nevyžádané pošty v aplikaci Outlook 2003 (KB947944)
Aktualizace zabezpečení aplikace Microsoft Office Outlook 2003 (KB945432)
Aktualizace zabezpečení sady Microsoft Office 2003 (KB947355)
Aktualizace zabezpečení aplikace Microsoft Office Excel 2003 (KB943985)

Aktualizace W. se vždy opakuje se stejným výsledkem.

Jako laik se ptám kde je chyba a zda jí mohu nějak odstranit.
Děkuji

S tímhle sem taky hodně zažil... Stačí si vytvořit textový soubor a do něj vepsat

regsvr32 /s wuapi.dll
regsvr32 /s wuaueng1.dll
regsvr32 /s wuaueng.dll
regsvr32 /s wucltui.dll
regsvr32 /s wups.dll
regsvr32 /s wups2.dll
regsvr32 /s wuweb.dll

Pak ho uložit, přepsat koncovku na .bat , spustit, restartovat a aktualizace půjdou. Už to tu jednou bylo myslim...

PS: neni to vir aby si náhodou někdo něco nemyslel...

Tak jsem provedl vše dle návodu. A spustil aktualizaci ze stránek Windows, ovšem se stejným konečným scénářem,to znamená neprovedena aktualizace všech již výše zmiňovaných souborů.Stále mne Win. upozorňují na aktualizaci,nezbude nic jiného než asi zákaz připomínky o aktualizací.