Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje zvuk

Zdravím,

chtěl bych Vás poprosit o menší radu. Jednoho dne mi odešla základní deska, v opravně museli sehnat tu samou, protože je staršího typu a už se nevyrábí a jelikož by mi do jiné nepasovali ostatní věci v pc, musela to být ta samá. Když jsem přinesl pc domů, byl v pc naistalovaný nějaký soft se jménem "Sound Effect Manager" ale zvuk nešel. Ninstaloval jsem tedy ovladač na mojí zvukovku Hercules game theater a zvuk fungoval, jenže po každém vypnutí pc tato zvukovka "zmizela" a zvuk opět nešel, tak jsem ji asi 3x znovu naistaloval, ale po čtvrté i když je tato zvukovka naistalovaná tak zvuk nešel. Vymazal jsem tedy "Sound Effect Manager" v domněnce že se tyto dva softy nějak nesnesou. Ale teď mám v "přidat hardware" napsáno "Multimediální zvukový adaptér" a když dám tedy přidat tak to nic nenajde. Pročetl jsem tady poradnu a stáhl si program Everest, který mi zjistil že mám v pc zvukovku Hercules game theater a ještě Ac97 Audio Controller. Nevíte jak tedy vyřešit aby mi zvuk šel?
Díky

Tak byl to takzvaný dvojtý problém:) Nejdřív jsem zakázal tu jednu zvukovku v BIOSu, tím se mi už nezobrazoval ten problém v "přidat Hardware" a poté jsem měl problém v nastavení subvoferu kde jsem klikal na vše dokud se zzvuk nerozvachal:)