Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripona .B00

potrebuju poradit s priponou .B00 a .B01 .Stahl jsem si hru a nemuzu spustit instalaci. Soubory ktere se vetsinou davaji do daemonu nelze precist. S priponou .B00 a .B01 jsem se jeste nestkal. Prosim poradte

Co, kde, v čem?

Vůbec netuším o čem teď píšeš.

BlindWrite již delší dobu patří do kategorie vynikajících kopírovacích programů po boku Alcoholu 120% a CloneCD. Má velmi jednoduché rozhraní, ve kterém toho k nastavení příliš mnoho není, což by kopírovací experty mohlo odradit, ale přesto, výsledky jsou výborné jak při normálním kopírování, tak u kopií 1:1, které program též zvládne. BlindWrite obsahuje i vlastní detekční rutinu, která automaticky zjistí případný typ a verzi ochrany proti zkopírování a automaticky nastaví vše potřebné pro dokonalou kopii.

zdroj: http://www.cdrhard.cz/view.php?cisloclanku=20061218 03

Stručný návod zde:

to je sice pekne ale to bych musel z tech souboru udelat dalsi image soubory pomoci toho programu...a to ja nechcu...ja myslel ze to bude na stejnem principu jako daemon nebo alcohol...ze to vytvori virtualni mechaniku do ktere dam ty soubory .b00...treba jako je pripona mdf nebo mds u jinych image souboru..ale dik aspon za to ;-)jeste se zkusim zeptat kamose