Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripona .B00

potrebuju poradit s priponou .B00 a .B01 .Stahl jsem si hru a nemuzu spustit instalaci. Soubory ktere se vetsinou davaji do daemonu nelze precist. S priponou .B00 a .B01 jsem se jeste nestkal. Prosim poradte

to je sice pekne ale to bych musel z tech souboru udelat dalsi image soubory pomoci toho programu...a to ja nechcu...ja myslel ze to bude na stejnem principu jako daemon nebo alcohol...ze to vytvori virtualni mechaniku do ktere dam ty soubory .b00...treba jako je pripona mdf nebo mds u jinych image souboru..ale dik aspon za to ;-)jeste se zkusim zeptat kamose