Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se sítí - D-link DSL-G684T

zdravím vás
mám problém s místní síťí
takže asi před rokem sem měl doma jen jedno PC a na nej ADSL modem. Pak sem si koupil nové PC a tak sem je propojil kabelem LAN rok to fakalo ale abych mohl na internet museli byt obě PC puštěny. Poté se dokoupily dva notebooky a a to naše situace už nestačila a tak sem koupil modem D-Link DSL-G684T tento modem fungoval cca 14 dnípak začala vynechávat bezdrátova síť(třeba na jeden den se uplně vyplaa pak zase naskočila)tak jsem stáhnul Firmware ze stránek výrobce a chtěl ho aplikovat. Jenže došlo k nějake neznámé chybě a to je muj problém.
nyní to vypada asi tak že modem nefunguje(nesvítí mu kontrolka a nechce se připojit-omezené nebo žádné připojení)a když se chci vrátit ke staremu zpusobu spojení (dvě PC pomocí LAN) tam mi to píše to same jako u modemu bylo u mě sposta lidí a nikdo neví co s tím je. Psal sem i na D-Link tam mi řekli at modem vyreklamuji (to asi udělám) jenže to pořád nevyřeší muj problém se sítí
doufám že někdo z vás bude vědět co s tím a pomuže mi děkuji moc
(omlouvám se za stručnost :-D ale chci vás uvest do me situace)

změna předmětu (touchwood)

Pokud chces pripojit vic pocitacu na jednu internetovou pripojku a nechces mit jeden stale zapnuty, potrebujes Router, ne modem.
Bez problemu sezenes ADSL router s WiFi, takze budes mit jedn zarizeni, ke kteremu muzes mit pocitace pripojeny jak kabelem, tak i pres WiFi

Prosím, přečti si ten návod. Je logické, že se na web rozhraní routeru nedostaneš, protože jednoduše nejede, stejně jako nejede DHCP server v něm. Je třeba přeflashovat jej přes ADAM2 zavaděč (což je defacto specifický typ TFTP serveru).

Klidně to udělej, protože teď už nic nezkazíš, v tom zařízení není aktuálně žádný funkční systém