Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se sítí - D-link DSL-G684T

zdravím vás
mám problém s místní síťí
takže asi před rokem sem měl doma jen jedno PC a na nej ADSL modem. Pak sem si koupil nové PC a tak sem je propojil kabelem LAN rok to fakalo ale abych mohl na internet museli byt obě PC puštěny. Poté se dokoupily dva notebooky a a to naše situace už nestačila a tak sem koupil modem D-Link DSL-G684T tento modem fungoval cca 14 dnípak začala vynechávat bezdrátova síť(třeba na jeden den se uplně vyplaa pak zase naskočila)tak jsem stáhnul Firmware ze stránek výrobce a chtěl ho aplikovat. Jenže došlo k nějake neznámé chybě a to je muj problém.
nyní to vypada asi tak že modem nefunguje(nesvítí mu kontrolka a nechce se připojit-omezené nebo žádné připojení)a když se chci vrátit ke staremu zpusobu spojení (dvě PC pomocí LAN) tam mi to píše to same jako u modemu bylo u mě sposta lidí a nikdo neví co s tím je. Psal sem i na D-Link tam mi řekli at modem vyreklamuji (to asi udělám) jenže to pořád nevyřeší muj problém se sítí
doufám že někdo z vás bude vědět co s tím a pomuže mi děkuji moc
(omlouvám se za stručnost :-D ale chci vás uvest do me situace)

změna předmětu (touchwood)

Pokud chces pripojit vic pocitacu na jednu internetovou pripojku a nechces mit jeden stale zapnuty, potrebujes Router, ne modem.
Bez problemu sezenes ADSL router s WiFi, takze budes mit jedn zarizeni, ke kteremu muzes mit pocitace pripojeny jak kabelem, tak i pres WiFi

G684T je router, dokonce s wifi rozhraním. Ale není moc dobrý (právě wifi část je hodně špatná). Osobně (právě z důvodu spolehlivosti) doporučuju spíše rozdělená zařízení (a kvalitní, hlavně ten router)

v tom případě zkus přeflashovat na aktuální firmware (viz návod výše).

edit: pokud máš ten D-Link od Telecomu, tak na jeho stránkách jsou modifikované firmwary určené pro českou síť (jak verze pro IPTV, tak "normální").

Prosím, přečti si ten návod. Je logické, že se na web rozhraní routeru nedostaneš, protože jednoduše nejede, stejně jako nejede DHCP server v něm. Je třeba přeflashovat jej přes ADAM2 zavaděč (což je defacto specifický typ TFTP serveru).

Klidně to udělej, protože teď už nic nezkazíš, v tom zařízení není aktuálně žádný funkční systém