Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera stahuje do PC pouze nektre emaily z Gmailu.

Ahoj,

uz asi tyden jsem si vsiml podivneho chovani Opery, ale porad jsem nic neresil. Myslel jsem si, ze delam chybu nekde ja. Mam doma ntb a pc a na obou Operu nastavenou jako email klienta a nastaveno tak, aby do obou pc byly stahovany stejne emaily. Jak jsem psal, uz asi tyden postradam nejake emaily z Gmailu a vzdy se objevil email, ktery chybel na druhem pc, porad jsem si rikal, ze jsem ho uz asi vymazal a tak jsem nic neresil. No ted jsem se podival na web rozhrani Gmailu a jsou tam dokonce i emaily, ktere nebyly stazeny ani do jednoho pc-nejsou ve spamu. Zadna nastaveni jsem nemenil. Nepreinstalovaval jsem Operu. Proste vse je tak jak to bylo driv a fungovalo to. Ted to ovsem nejde a nejsem schopen zjistit proc a co muze byt spatne. Nevite nekdo co to muze byt? POP3 je samozrejme na Gmailu nastaven, proste jak jsem psal, pred tydnem jelo vse. Vsechny ostatni emaily z jinych provideru jedou.

Dik.

IMAP nepouzivam. Nemam duvod. Chtel bych mit porad pop3, porad to jelo a ted to proste nejde a tak se mne to nechce menit, navic bych se zas musel ucit co a jak nastavit, IMAP vubec neznam. Zajimalo by me spis kde je chyba, jestli v Opere a nebo v Gmailu a nebo v PC, ale vzhledem k tomu, ze to dela v obou, tak neverim chybe u me.