Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný počítač na net s nízkou spotřebou

PC na hry už jsem sestavil, teď se hodlám zabývat náhradou stařičkého PC na net s WinXP (Intel Celeron 733MHz s370, VGA integr. 4MB, 256MB RAM); začíná umírat :x::x:.

Pomozte mi sestavit PC s co nejmenší spotřebou za rozumný peníz. Potřebuji jenom CPU a MB s integrovanou grafikou a RAM, ostatní komponenty mám.

Využití: internet, maximálně Warcraft III :-D.

Díky :beer:

Z té "sedmistovky" mi zbyl zdroj LC-B300ATX. Teď jsem ho vykuchal, je pět let starý, kondíky OK. Má napájecí konektor i pro monitor. Nevíte, jakou má zdroj účinnost a jestli bude lepší nechat zapojený i monitor (cca 40W), aby měl zdroj větší odběr? A je tedy takový zdroj vhodný pro nízkoodběrovou desku Little Valley?

Monitor není napájen ze zdroje - ve zdroji je to natvrdo propojený, takže monitor nemá se zátěží zdroje nic společnýho.
Pokud máš zdroj, tak ho použij a novej nekupuj. Investicí do novýho zdroje nikdy na elektrice neušetříš tolik, kolik ten zdroj bude stát. Zbytečně laboruješ s účinností.

LOOOL sak internet ide aj na MOBILE:i: tak neviem preco chcete shiatat po dvoj-jadre, viac jadier vacsia spotreba....a co sa tyka pamati tak uplne staci 512MB 667Mhz cim mensi takt tym mensia spotrba.....co sa tyka MB tak suhlasim s AMD690G je jedno od akeho vyrobcu aj ked osobne by som odporucil Gigabyte alebo Biostar co sa tyka integrovanej grafiky tak je dost na slusnej urovni v pohode si zahras stare hry.A este k tomu zdroju...je jedno aj keby ste na to zapojili 500W zdroj tak ta zostava si bude cucat stale len svoje..ale pocitam ze takato zostava nebude mat vacsiu spotrebu ako 50W-70W aj to mozno prehanam, cize nejaky lacny forton alebo ak mate po ruke stary tak ho pouzite...