Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp g7000

dobrý den.nevíte kde se na tento notebook dají stáhnout ovladače na win xp profesional.díky za info

pozri na americkú stránku hp,nie na lokálne české-slovenské,ešte donedávna tam boli dostupné,u niektorých modelov už boli zo stránok odstránené a ponechané len pre vistu,takže nezaručujem,že budeš úspešný

tak smola s ovládačmi,ešte pred dvoma mesiacmi som ich odtial sťahoval pre kolegu,ale už minulý týždeň mi ďalší hovoril,že pre jeho číselnú sériu tam už nieje nič,takže pre wxp to už zrejme stiahli všetko kompletne z obehu.V notebooku by mala byť servisná partícia s image obrazom zálohy a pomocou recovery cd by sa to malo dať spustiť ako normálna inštalácia,pokial je to recovery dvd,tak by image malo byť na ňom,treba z toho recovery cd/dvd nabootovať a pokračovať podla inštrukcíí,mal by k tomu byť aj manuál,každý nb,resp.séria nb to má riešené individuálne,takže nejaký 100%-ne funkčný jednotný postup zrejme neexistuje.Na pracovných hp nb máme ešte wxp a recovery inštalačky na cd,ako je to v prípade visty na tomto konkrétnom nb netuším.Pokial bola servisná partícia s image systému odstránená formátovaním,treba sa zaregistrovať na stránkach hp,zadať tam zákaznícke číslo+číslo modelu zo štítku na nb a je možné si recovery image operačného systému stiahnuť priamo zo stránok hp pre konkrétny nb/pc[pokial tie dodané recovery cd sú len štartovacie a vyžadujú k inštalácii zálohu systému]

I když nejsou dostupné ovládače pro XP u HP, to neznamená, že nebudou dostupné jinde. Notebook má INTEL 965 Mobile chipset, HD Audio Conexant, Realtek 8139 síťovku (ta se najde sama) a Broadcom WLAN. Takže pohledat třeba u Intelu INF update utility, Extreme Graphics ovládač, u MS UAA patch... všechno se dá najít, kdybych byl v práci, řeknu přesně i odkazy, kde se co dá stáhnout, ptz už jsem pár HP notesů downgradoval na XP a řešil jsem naprosto stejný problém.

na tom odkazu výše vyhledáš přesnej model notebooku (podle čísla na štítku vespod notesu), klikneš na něj, na další stránce zvolíš Software & Driver Downloads, na další stránce zvolíš operační systém a pak už naběhnou odkazy na ovládače...