Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp g7000

dobrý den.nevíte kde se na tento notebook dají stáhnout ovladače na win xp profesional.díky za info

na tom odkazu výše vyhledáš přesnej model notebooku (podle čísla na štítku vespod notesu), klikneš na něj, na další stránce zvolíš Software & Driver Downloads, na další stránce zvolíš operační systém a pak už naběhnou odkazy na ovládače...