Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista home prmium

dobrý den smazal sem si v notasu disk na kterém sem měl vistu home premium a teď bych ji potřeboval někde stáhnout.mám hp g7000.kde se to dá stáhnout na stránkách hp to nemůžu nikde najít.díky za info

No tak OS, najma nie Windows sa na strankach vyrobcu stiahnut skutocne neda. To nie je ovladac. ;-)

K niektorym ntb HP pribaloval aj CD Windowsami, nedostali ste? Ak nie, mozno ma ten ntb skrytu particiu, prelezte manual.

Ak ani to nezabere, tak ak mate na spodku ntb nalepku z original Windows, tak potom si pozicat od kamarata OEM Vistu HP, nainstalovat a aktivovat na zaklade tych udajov.

na spodku notasa mam nálepku s klíčem k vistám.jenže cd s vistama nemám to jsem nedostal,byl tam jen vytvořenej oddíl s vistou.a když to stáhnu nekde nelegálně a zadám si tam ten svuj klíč co mám na spodku,co se stane?