Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vista home prmium

dobrý den smazal sem si v notasu disk na kterém sem měl vistu home premium a teď bych ji potřeboval někde stáhnout.mám hp g7000.kde se to dá stáhnout na stránkách hp to nemůžu nikde najít.díky za info

na spodku notasa mam nálepku s klíčem k vistám.jenže cd s vistama nemám to jsem nedostal,byl tam jen vytvořenej oddíl s vistou.a když to stáhnu nekde nelegálně a zadám si tam ten svuj klíč co mám na spodku,co se stane?