Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem střižna

Máte někdo zkušenost se střihovou kartou Pinnacle Studio MovieBoard PCI? Bude mi případně fungovat ve Win 2000 a s programem Adobe Premiere 6? (Procesor Dual Core, RAM 2GB)

Už jsem tu psal, že mi jde o cenově přijatelnou kartu, to znamená max.4000 Kč. A Canopus atd. jsou karty drahé. Proto mě zajímalo, jestli s Pinnacle kartou nemá někdo zkušenost, protože dnešní prodavači ani nevědí co to videokarta vlastně je a pořád melou svoji písničku o grafických kartách.

Od Pinnacle jsem měl tři různé karty a usb-boxy na grabování analogového videa a všechny byly katastrofální. Kvalita neuvěřitelně špatná, kompatibilita s jiným softwarem než dodávaným od Pinnacle velmi problematická.
Ale tu konkrétní kartu, na kterou se ptáš, jsem neměl.. tak třeba bude lepší. Ovšem já si od Pinnacle už nic kupovat nebudu.