Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC a router 1GB

ak by som si dal internet UPC 2megovu linku, ma vyznam zhanat sa po routri s 1GB portom? ci uz WAN alebo na pripojenie lokalnych pc. Pripadne od akej rychlosti by malo toto riesenie vyznam?

Moc bych se tím netrápil. Tvůj internet má zhruba pětinovou rychlost oproti 100MB/s, takže tady routerem nebudeš ani zdaleka omezen a pro přenos dat mezi počítači je těch 100MB též přijatelných (i když 1GB by byl, pochopitelně, lepší). Ten router 1GB by se asi těžko sháněl a zcela určitě bude dost drahý, takže to nestojí za to.