Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Už máte Vistu SP1?

Ahoj,
používáte někdo anglickou Vistu? Už jste instalovali finální SP1? Na netu se dá najít relativně dost negativních reakcí, i když je mi jasné, že ti, kterým přijde SP1 OK, se nebudou vyšťavovat do každé diskuze.
Už je to pár dní venku a doufal jsem, že se během těch pár dní potvrdí bezproblémovost, ale zatím to tak moc nevypadá a tak jsem pořád tam, kde jsem byl...

Díky za názory.

Moje zkušenosti: po koupi NB HP Compaq 6720s a nastartování
proběhla instalace Visty z HDD, pak jsem tam dzignul SP1 +
pár programů fungujících od W98/ME/2000/XP a všechny jedou OK
bez zapnutí kompatibility (Vista Home 32bit).
Úplně jediný problém byl při instalaci poslední verze NERO 7.11.10.0,
tam to chce instalovat nejmíň poslední verzi DirectX 9.0c ??
Vrznul jsem tam postarší verzi DX-03/2008 a po pár instalovaných knihovnách
bez restartu vše fungovalo.