Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost sítě

Chci se zeptat jakých rychlostí dosahujete na Vašich LAN sítích. Nebo přesněji na kolik % jejich teoretické rychlosti se dostanete? Osobně mám LAN 10/100 Mbs a max. jsem dosáhl 70 Mbs. Tuším, že 100% se asi nedosáhne nikdy, ale nevím zda jsem v "normě" či ne. Díky za odpovědi.

Tuto závislost jsem taky odhalil, ale ani na nových PC to nejede 100% (max. 70%), protokol TCP/IP. Asi bude nejjednodušší přejít na gigabit - i když nebude využit naplno, pořád by to mělo být několikanásobně rychlejší. Jen nevím, zda to nebude nějaký problém pro starší PC na úrovni PIII?