Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný počítač

Dobrý den,
potřeboval bych poradit. Co říkáte na tuto sestavu, dá se to takto sestavit??? Měla by sloužit na kanc. aplikace (word, excel) a internet, převážně pro rodiče, žádné náročné nové hry, maximálně sledování filmů. V chodu několik dní za týden(ne každodenně). Jedná se mi o co nejlevnější počítač, který by vydržel několik let(ale nechci nakupovat v bazaru)

Intel Little Valley 2 BLKD201GLY2 - SiS 662 1 297,-
Kingston DIMM 1024MB DDR II 800MHz KVR800D2N6/1G 433,-
Asus TS-6A1 - Minitower 250W 1 098,-
Samsung SH-S203D černá 560,-
Western Digital Caviar WD800BD - 80GB SATA II 885,-
Microsoft Windows XP Home Edition CZ OEM 1 773,-

Celkem, včetně DPH: 6 047,-

Děkuji za radu a přeji hezký den.

Ok vaše připomínky beru na vědomí a děkuji. Šlo mi spíše o to jestli ty jednotlivé komponenty budou spolupracovat a jestli se to dá "nacpat" do té skříně. A ještě jednou bych zdůraznil, že opravdu nepotřebuju nějakou mašinu, do teď skoro stačil PentiumPro 200MHz s 64MB RAM. takže tot by mělo plně dostačovat.
Ale měl bych ještě jeden dotaz ohledně ovladačů k jednotlivým komponentám ve W XP Home, slyšel sem, že může být problém se jejich sehnáním. Díky