Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu - tma na monitoru

Ahoj,mám takový problém a vůbec si nevím rady.Popíšu od začátku do konce,zapnu počítač,windows mi načítá a na monitoru jde vše vidět,až má dojít k přihlášení tak monitor sepne,a je tma na monitoru.Přes reproduktory slyším že jsem přihlášen a že i všechno najíždí.Nevím vůbec čím by to mohlo být:(prosím o radu..
Zmena predmetu, pôvodne: Prosím o radu (los)

Zkus nastartovat do nouzoveho rezimu a podle MIFa vyber moznost nouzovy rezim s VGA
Pak jdi do nastaveni vlastnosti obrazovky a sniz frekvenci a rozliseni odle svého monitoru.
Po restartu by to melo byt v poradku.

Dalsi moznosti, pokud to nezabere je v nouzovem rezimu odinstalovat ovladace graficke karty. Po restartu pocitac nabehne se standardnim grafickym ovladacem a ty pak nainstalujes ovladace pro svou grafickou kartu.

Dobrý den,tak podobný problém jsem řešil před čtrnácti dny,myslel jsem původně,že odešel monitor,po připojení na jiný opět stejná závada,tak došlo na grafiku,výměna zkusmo za jinou a naběhlo to,původní odešla do věčných lovišť,koupena nová a už to běhá.