Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcni internet

Nazdar. Nevim z jakeho duvodu se nemuzu pripojit na internet z WinXp Pro. Jde jen ping na router a vlastni sitovku, ale ve vysledku pingu se misto "Prikaz PING na 192.168.1.1.....", zobrazi "Prikaz PING na °. ....". HW i pripojeni je urcite v poradku toto jsem otestoval nabootovanim Linuxu-Kubuntu, tam vse funguje tak jak ma. Obnova systemu nepomohla.

V případě, že HW počítače i připojení k internetu je v pořádku a přesto internet nejede, pomůže tento návod:

V příkazovém řádku CMD spustit

1. netsh int ip reset resetlog.txt popřípadě netsh int ip reset c:\resetlog.txt
(obnovení výchozího nastavení protokolu TCP/IP se zaznamenáním změn v c:\resetlog.txt )
2. sfc /scannow (oprava – obnova z instalaček Windows, změněných nebo poškozených systémových souborů)
3. Spustit utilitu WinSockFix staženou z internetu (tlačítko Fix) (download4372.html)
4. Restartuj počítač