Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padanie Nero 8

Nainštaloval som posledného Nera 8, že si vypalim gamesy na DVD. Vždy keď som pridal súbory na vypálenie, Nero spadol. Zistil som, že to spôsobil Dr.Watson. Myslím,že ten pád nového Nera spôsobila nejaká automatická aktualizácia od microsoftu,pretože na čistom windowse (bez aktualizácii) išiel ok. Mám podobné problémy aj s hrami, občas padajú do windowsu.Je to hrozné, pomôže iba reinštalácia bez aktualizácii?

Dr.Watson to nezpůsobil určitě. Co máš za Windows, případně SP jsou integrované
nebo dodatečně instalované? Ovladače grafiky jsou nové? Určitě zruš verzi 8 Nera
a zkus poslední sedmičkovou verzi. Dále to může být 7826 dalších důvodů.

Snad místo neinstalování aktualizací by bylo vhodnější neinstalovat ty zrychlovače čehokoli. Koukám, že tam je XP Tools (totally integrated suite of powerful PC Utilities to fix, speed up, maintain and protect your computer).
Takže možná bude nejrychlejší nová instalace Windows bez těch hovadin.

Když ti funguje stará verze NERO a máš ji koupenou,
tak ti to číslo bude fungovat i na poslední sedmičkovou verzi.
Na padání her zkus nové ovladače pro grafiku a mohlo by to fungovat.
:!: V každém případě se podívej na stránky her, které ti padají,
na 95% tam budou patche na hru, najdeš je i v Google.
Taky se dost hodí nejnovější DirectX.