Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padanie Nero 8

Nainštaloval som posledného Nera 8, že si vypalim gamesy na DVD. Vždy keď som pridal súbory na vypálenie, Nero spadol. Zistil som, že to spôsobil Dr.Watson. Myslím,že ten pád nového Nera spôsobila nejaká automatická aktualizácia od microsoftu,pretože na čistom windowse (bez aktualizácii) išiel ok. Mám podobné problémy aj s hrami, občas padajú do windowsu.Je to hrozné, pomôže iba reinštalácia bez aktualizácii?

Když ti funguje stará verze NERO a máš ji koupenou,
tak ti to číslo bude fungovat i na poslední sedmičkovou verzi.
Na padání her zkus nové ovladače pro grafiku a mohlo by to fungovat.
:!: V každém případě se podívej na stránky her, které ti padají,
na 95% tam budou patche na hru, najdeš je i v Google.
Taky se dost hodí nejnovější DirectX.