Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač pro rodiče 7000-8000 kč

Mohla bych Vás odborníky porosit o radu koupě počítače.Potřebuji ho pro rodiče,kteří ho hlavně chtějí pro internet a nějaké ty obyčejné hry.To hlavní cena 7000-8000kč.Jde mi jen skříň a co asi do ní : DVD vypalovačka,HD 160 ? RAM 1G, CPU Intel,skříň černá,integrovaná grafická karta v MB.Moc děkuji. Může být varianta jak s OP WIN XP OEM (prof,home) tak i bez něj.Moc Vám všem děkuji.Nákup v czechcomputer vítán,ale není podmínkou.

loading...

z:-)dravim takovy pocitacv mam doma naprodej jestli chces tak se mi bud ozvy sem a nebo na cislo 723056478 cena 6000kc hardisk 160, dvd vypalovacka, cpu intel celeron 2,4ghz 512 ram, grafika groforce 5200.dik za odpoved

Před rokem jsem prodal samotný počítač Celeron 700 MHz, 192 MB RAM, dvě mechaniky, OS, mnoho programů za 2400. K něčemu takovému monitor, klávesnici, myš, a musíš se vejít do 4 000 Kč. Na práci doma a internet to bohatě stačí. Nakonec za 5 let, co jsem jej měl udělal mnoho práce.
A není problém, (až když je to chytne), koupit lepší.

Dle mého názoru by to mělo být obráceně.
Mládí - sex a zábava
Stáří - počítač a jídlo.
Z toho vyplývá, že bych přitlačil na počítač s grafikou, protože "nějaké hry" se brzy změní na "hry" a je levnější koupit něco rozumného teď, než za chvíli prodávat počítač za zlomek ceny a kupovat nový.
Až jednou budeš stará, možná to u svých dětí oceníš.
A na řeči typu "to je pro mě škoda" nedej. To už staří říkají i když to tak nemyslí.
Říkají to i u nových bot.;-)

souhlas,taky se kupoval 1.pc to bude stačit,nestačil:-D,i maminka si hraje,i když na mahjonggy a zoo není třeba bůhví co,přijdou děti,hmm tam nejde to a ono to-nekupujem pc jen pro staré,děti si u nás chtějí hrát raky a nemůžeš do příště udělat to,či nototo?neznáte ,pánové:-D

Konečná sestava po změně procesoru

Deska - Gigabyte GA-MA 69G-S3H - product.jsp 1476.-
Procesor - AMD Athlon 64 X2 4000+EE product.jsp 1250.-
Disk - W.D 160GB SATA II - product.jsp 1058.-
Case - CoolerMaster Elite 331 product.jsp 883.-
Zdroj - FORTRON PNF 400W - product.jsp 841.-
Mechanika - Samsung SH-S203D product.jsp 560.-
Paměť - 2x1GB Kingston 800Mhz product.jsp 898.-

Konečná cena 6966.-

Může to tak být.Jde mi o tu sestavu jest-li to vše k sobě sedí jak má.Moc,moc děkuji :-)