Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač pro rodiče 7000-8000 kč

Mohla bych Vás odborníky porosit o radu koupě počítače.Potřebuji ho pro rodiče,kteří ho hlavně chtějí pro internet a nějaké ty obyčejné hry.To hlavní cena 7000-8000kč.Jde mi jen skříň a co asi do ní : DVD vypalovačka,HD 160 ? RAM 1G, CPU Intel,skříň černá,integrovaná grafická karta v MB.Moc děkuji. Může být varianta jak s OP WIN XP OEM (prof,home) tak i bez něj.Moc Vám všem děkuji.Nákup v czechcomputer vítán,ale není podmínkou.

Konečná sestava po změně procesoru

Deska - Gigabyte GA-MA 69G-S3H - product.jsp 1476.-
Procesor - AMD Athlon 64 X2 4000+EE product.jsp 1250.-
Disk - W.D 160GB SATA II - product.jsp 1058.-
Case - CoolerMaster Elite 331 product.jsp 883.-
Zdroj - FORTRON PNF 400W - product.jsp 841.-
Mechanika - Samsung SH-S203D product.jsp 560.-
Paměť - 2x1GB Kingston 800Mhz product.jsp 898.-

Konečná cena 6966.-

Může to tak být.Jde mi o tu sestavu jest-li to vše k sobě sedí jak má.Moc,moc děkuji :-)