Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SATA

Zdravim!!
Mozte mi niekto poradit,ako "prepadit" satovy disk na SATA rozhranie?Vsetko mam zapojene spravne,ale Windows mi ho "definuje a prihlasi" na ATA..

No přeinstralováním windows získáš teoreticky äž dvě procenta výkonu navíc pokud to měříš nějakýma benchmarkama. Většina disků má v testech strop 80-100mbit za sekundu a rozhranní dané výchozím nastavením biosu zcela stačí.