Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypálení DVD, rozdílné formáty

Mám pár video srandiček, stáhnutých z netu. Každé video je v jiném formátu (wm a wmv).
Chci je vypálit na CD nebo DVD. Musím převést všechny do jednoho formátu? Do jakého, když chci, aby mi to přehrál běžný DVD-přehrávač (ne PC)? Zkoušela jsem to vypálit, nešlo mi to.

Mozes nam prezradit co presne robis, ako presne/cim presne to robis, a co na tom nejde (co to vypise apod)?
Skusala si to skonvertovat na .avi (divx?) Mal by to vediet aj windows movie maker (mas ho vo Windows), neviem zhlavy ako presne, tipujem ze to bude v menu subor ulozit-ako a tam si vybrat avi a divx.

Prosím, mohl by mi někdo poradit, jaký program na konvertování použít?
Vyzkoušela jsem jich celkem 7 (!), celé dopoledne se s tím patlám.
Buďto mi to to video zkrátí, že to usekne konec, nebo jde nahrát jen 5 minut (zkušební verze), nebo zase to nahraje celé, ale přes video je uprostřed titulek, že si mám koupit plnou verzi. Nedá se na to koukat. :(