Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypálení DVD, rozdílné formáty

Mám pár video srandiček, stáhnutých z netu. Každé video je v jiném formátu (wm a wmv).
Chci je vypálit na CD nebo DVD. Musím převést všechny do jednoho formátu? Do jakého, když chci, aby mi to přehrál běžný DVD-přehrávač (ne PC)? Zkoušela jsem to vypálit, nešlo mi to.

Prosím, mohl by mi někdo poradit, jaký program na konvertování použít?
Vyzkoušela jsem jich celkem 7 (!), celé dopoledne se s tím patlám.
Buďto mi to to video zkrátí, že to usekne konec, nebo jde nahrát jen 5 minut (zkušební verze), nebo zase to nahraje celé, ale přes video je uprostřed titulek, že si mám koupit plnou verzi. Nedá se na to koukat. :(