Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málem ulomená dvířka od CD/DVD mechaniky

Zdravim. Když jsem vstával a odcházel od počítače, zapoměl jsem, že jsem nechal vysunutá dvířka od CD/DVD mechaniky a tělem jsem o ně zavadil, div jsem je neulomil. Dost mě to polekalo, ale naštěstí se dvířka neulomily a otvírat i zavírat jdou tak jak jít mají. Jen mě dost zneklidňuje ten zvuk, který u toho za-vysouvání vydávají. Nevim, jak bych ho měl popsat, ale zdá se, že se uvnitř přeci jen něco pochroumalo. Pravděpodobně ten, pro mě zneklidňující zvuk, vydávají ony krapet pochroumané, či pokřivené plastové díly uvnitř jednotky, jak o sebe drhnou, či třou.
Můžete mi někdo prosím poradit, co bych mohl zkusit udělat, co zkontrolovat, či na co si dát pozor (kromě opatrnosti příště)?
Díky za jakýkoli nápad.

Já to jednou málem ukopl když jsem seděl u pc nalitej:-p*. jenže to bylo v době kdy mechaniky ještě stály víc jak dvoudenní útrata v hospodě. Pak to nešlo zavřít protože se jedna strana trochu posunula a zuby na jedné straně přeskočili.Ty to máš asi taky trošku nakřivo když to skřípe.Vytáhnout z pc a opatrně rozebrat.Já se do toho tehdy pustil ještě nalitej:-)

* Kontrolní otázka : Jaké z toho plyne ponaučení ? Kdo si myslel nechlastat nebo nechodit nalitej k PC si myslel špatně. Správně je sehnat v bazaru štěrbinovou (bez šuplíku) mechaniku DVDROM Pioneer nebo používat daemoon tools.

Blbě, páč když si seženeš štěrbinovou mechaniku, tak při vstávání od kompu neukopneš dvířka alébrž přelomíš cédéčko (což je horší - kdo má ten bordel pak uklízet) :-D