Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JavaScript.

Dobrý den,moc vás prosím o pomoc,nyní jsem spustila cd a ukazuje se mi,že potřebuji vyšší JavaScript.Co mám udělat? Mám wind.XP Home.Moc děkuji.
Hana

Napis presne co to mas za CD (hudba alebo nejaky program alebo ovladace alebo co)? A co presne (doslova) to vypisalo. Potom sa bude dat aj nieco poradit. Urcite ti to nevypisalo ze "potrebuejte vyssi javascript", taku hovadinu nevypisuje ani dementny windows :-D

A aky mas windows? Aky internetovy prehliadac? IE? Aku verziu? Skus nainstalovat novsiu verziu IE (www.microsoft.cz)
P.S. JavaScript je vec internetoveho prehliadaca takze preto to treba riesit v nom (ak je fakt problem Javascript a nie nieco uplne ine). Treba aj skontrolovat ze je Javascript povoleny v nastaveniach prehliadaca, tu su postupy pre rozne prehliadace (anglicky) https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.p y?hl=en&answer=12654

Nainstaluj si najnovsi IE, resp. zacni servciepackom do windows (SP2) ak este nemas, a pripadne aj dalsie updaty. Problem moze byt aj v samotnom CD, ak je moc stare a robene na Windows95 apod tak mozno z nejakeho dovodu nebezi na WinXP, a hlaska je len nejaka blbost, takze ak nepomoze upgrade IE tak je potom dobre pozriet si aj stranky autorov/vyrobcov toho CD, ze ci tam nieco nepisu o spustani na WinXP, prip. ci tam nemaju nejaky patch na to.